Produkcja Hydro United

Mechaniczne uszczelnienie stosuje się do uszczelnienia wału, który przekazuje energię mechaniczną mechanizmu roboczego w urządzeniach takich jak pompy, sprężarki, urządzenia mieszające. Służą one do rozdzielenia dwóch środowisk operacyjnych o różnych właściwościach fizycznych, zapobiegając wyciekowi.

Metoda toczenia «Hydro-United» oferuje szeroką gamę uszczelnień do hydrauliki i pneumatyki. Tokarskie produkty z różnych rodzajów polimerów stosowanych do uszczelniania i wiele typów części mechanicznych, w dużym zakresie temperatur. Wyroby produkowane przy użyciu obróbki CNC, co zapewnia maksymalną dokładność części produkcyjnych (0,0001 mm).

Produkcja wyrobów metodą odlewnictwa pod ciśnieniem „Hydro United” daje szeroki wybór elementów uszczelniających dla hydrauliki i pneumatyki oraz innych uszczelnień. Odlewnictwo polimerów pod ciśnieniem – jest to proces przetwarzania tworzywa sztucznego przez wtrysk stopu polimeru pod ciśnieniem do formy, oraz późniejszym schłodzeniu.

Hydro United Sp. z. o. o. zajmuje się dostarczeniem i produkcją węży wysokociśnieniowych, które są ważna częścią systemu hydraulicznego. Wąż wysokociśnieniowy – jest to giętki rurociąg dla transportowania specjalnych płynów hydraulicznych i ruchliwych płynów na bazie oleju mineralnego, oleju opałowego, smarów, glikolu lub wodnej emulsji pod ciśnieniem do przekazywania siły roboczej.

Chcesz zostać naszym partnerem?

Celem naszej firmy jest zwiększenie poziomu obsługi klienta i możliwość zaoferowania produkt najwyższej jakości.